درباره فرادید

معرفی فرادید

فروشگاه درب اتوماتیک فرادید از سال ۱۳۹۰ جهت ارائه خدمات تخصصی در زمینه صنایع درب اتوماتیک٬ انواع بالابر٬ سقف اتوماتیک و سایبان برقی تاسیس گردید. مأموریت فرادید در آن زمان، ارائه بهترین پیشنهادات و راه حل ها به کارفرمایان، متخصصان و مشاوران در زمینه صنایع فوق مبتنی بر روشهای روز دنیا بود.
فرادید با استفاده از کادر تخصصی و مجرب، امکانات سخت افزاری و نرم افزاری روزآمد، روشهای کاری منسجم و دیدگاه رو به جلو پیشگام در عرصه درب اتوماتیک و انواع بالابر می باشد.

چشم انداز و مأموریت

فرادید در زمینه صنایع درب اتوماتیک، انواع بالابر و سقف و سایبان برقی .فعالیت دارد. و تا کنون پروژهﻫﺎی ﭼﺎﻟﺶ ﺑﺮاﻧﮕﯿﺮ و ﺗﺨﺼــﺼــﯽ زﯾﺎدی ﺗﻮﺳــﻂ مجموعه فرادید اﻧﺠﺎم ﺷــﺪه اﺳــﺖ ﮐﻪ ﻣﻬﺎرت و ﺗﺠﺮﺑــﻪ ﻣــﺎ را در ﻃﺮاﺣﯽ و اﺟﺮا و ﻣــﺪﯾﺮﯾــﺖ ﭘﺮوژه ﻫــﺎی ﻋﻤﺮاﻧﯽ و اراﯾــﻪ راﻫﮑــﺎرﻫــﺎی ﻓﻨﯽ اﻓﺰاﯾﺶ داده اﺳﺖ.

جناب آقای تقی زاده مسئول فنی و اجرایی گروه فرادید می باشد. و با توجه به تجربه بالا و کیفیت متمایز در اجرا یکی از ارکان اصلی گروه فرادید می باشد.

مسئول فروش و بازار یابی

جناب آقای محمد زالی با تجربه بالا در زمینه بازاریابی و فروش ٬ مسئولیت این مهم را در گروه فرادید برعهده دارند.

مسئول تحقیق و توسعه

جناب آقای روح اله زالی مسئول تحقیق و توسعه گروه فرادید.

آشنایی بیشتر با فرادید

کرکره ی برقی شرکت فرادید

استفاده از کرکره ی برقی فرادید بسیار آسان و راحت است. بدون اتلاف انرژی و اتلاف وقت، فقط با زدن یک دکمه در فاصله ی معین می‌توان کرکره را باز و بسته کرد.امنیت بالا و مقاوم و مستحکم بودن کرکره های برقی یکی از دلایل اصلی مصرف کنندگان از آن می‌باشد. کرکره های برقی فرادید در اثر ضربه های محکم و پی در پی مقاوم هستند.

تولید کرکره ی اتوماتیک

شرکت فرادید با گسترش فعالیت های خود در زمینه نصب انواع کرکره اتوماتیک هم اکنون انواع کرکره اتوماتیک پنجره صنعتی را نیز در پشتیبانی می کند. نوع تیغه و قدرت موتورهای کرکره اتوماتیک صنعتی فرادید در نوع خود بی نظیر است و طرح هایی که در تیغه های کرکره ارائه می شود مناسب با هر نوع محل نصبی می باشد.

محصولات شرکت فرادید

فرادید یکی از شرکت های معروف و محبوب در زمینه ی طراحی و ساخت انواع کرکره،درب های شیشه ای ، بالابر و... است. شرکت فرادید با سابقه ی کاری بالا و درخشان یکی از بهترین شرکت ها در زمینه ی تولید موارد فوق می باشد. از بهترین و مرغوب ترین مواد اولیه در ساخت محصولات استفاده شده است و قیمتی بسیار مناسب دارد.